Adwokat od długów

Nieterminowe płatności to problem coraz większej liczby przedsiębiorców. Opóźnienia w regulowaniu należności są przyczyną trudności w dokończeniu trwających już inwestycji, przeszkadzają w sprawnym zarządzaniu firmą, mogą także hamować realizację umów, co powoduje nawarstwianie się zaległości.

Odzyskiwanie długów często wiąże się z wieloma trudnościami, bywa tak, że przedsiębiorcy czują się bezsilni. W takim przypadku najrozsądniejszym rozwiązaniem jest udanie się po pomoc do specjalisty. Adwokat od zadłużeń doskonale wie, jakie środki prawne należy podjąć i jak je zastosować zgodnie ze wspólnie opracowaną spójną strategią działań.

Skuteczność i szybkość w dochodzeniu należności w dużym stopniu zależy od czasu, w jakim podejmiemy stosowną reakcję. Stanowcza i szybka reakcja może sprawić, że proces windykacji przebiegnie sprawnie i nie będzie skomplikowany. Nawet w przypadku kontrahenta, który dotychczas regularnie opłacał należności, a obecne zadłużenie to pierwszy taki przypadek, nie warto zbyt długo czekać na płatność. Należy jak najszybciej ustalić powód jej opóźnienia. Mogą nim być problemy finansowe, a to oznacza, że należy się spieszyć. Skutkiem odwlekania windykacji może być szybka reakcja innych wierzycieli. Wtedy ich dług będzie spłacany jako pierwszy, co w znaczący sposób może opóźnić odzyskanie należnej własności.

Szybka reakcja jest ważna również z powodu możliwości przedawnienia się długu. Adwokaci od długów z kancelarii Ubi Ius poinformują Państwa o terminach, w których można odzyskać pieniądze.

Kancelaria prawna Ubi Ius gwarantuje Klientom kompleksową obsługę prawną w sprawach windykacyjnych. Postępowania dotyczące dochodzenia długów przeprowadzane są z dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem wszelkich zgodnych z prawem środków pomocnych w odzyskaniu należności naszego Klienta. Pomagamy także osobom, które stały się adresatem nieuzasadnionych roszczeń. Wsparcie doświadczonego prawnika od długów może okazać się niezbędne w celu zawieszenia bezpodstawnej egzekucji lub prowadzenia postępowania przeciwegzekucyjnego.

Więcej: https://windykacja-ubiius.pl/