Prawnik od odszkodowań, potrzebny od na już ?

Doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku komunikacyjnego, przy pracy lub z powodu błędów lekarskich?

Być może nie wiesz o tym, że przysługuje Ci odszkodowanie powypadkowe lub świadczenie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy.

Wykwalifikowani, doświadczeni prawnicy z kancelarii Ubiius pomogą Ci w ubieganiu się o świadczenia, które Ci się należą.

Będziemy reprezentować Cię w sytuacji, gdy doznałeś urazów w wyniku:

wypadku komunikacyjnego

-wypadku przy pracy

-wypadku rolniczego

-błędów lekarskich

-przestępstw przeciwko życiu lub zdrowiu

-naruszenia dóbr osobistych

-działania i zaniechania organów władzy publicznej oraz podmiotów prywatnych

Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii Ubiius. Pomożemy uzyskać należne Ci odszkodowanie (odzyskiwanie odszkodowań to nasza specjalność). Zadowolenie i zaufanie naszych Klientów to dla nas najwyższa wartość.

Otrzymasz od nas fachową pomoc prawną w różnych problematycznych sprawach dotyczących różnych dziedzin życia. Będziemy reprezentować Cię na każdym etapie działań prawnych, począwszy od negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a skończywszy na wsparciu w trakcie postępowania sądowego.

Kancelaria Ubiius ma już na swoim koncie wiele wygranych spraw. Wszystkie kroki, które podejmujemy, są najpierw konsultowane z naszymi Klientami.

Działamy profesjonalnie i skutecznie. Nie pozostawiamy spraw nierozwiązanych, zawsze walczymy do końca podejmując wszelkie możliwe kroki.

Walczymy o prawa i sami działamy zgodnie z prawem. Wysoko cenimy sobie uczciwość. Każdą sytuację rozważamy z niezwykłą precyzją, analizujemy realne szanse na uzyskanie odszkodowania.

Każda powierzona nam sprawa jest traktowana indywidualnie. Pracują u nas wyłącznie profesjonalni prawnicy z ogromnym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Kancelaria prawna Ubiius Lublin gwarantuje uczciwą i sprawną obsługę. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Dopiero po tym, gdy wyegzekwujemy na rzecz Klienta należne mu świadczenia następuje rozliczenie za naszą pracę. Z tego powodu zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania, podobnie jak Państwu.

Nie dajemy obietnic, których spełnienie przekracza możliwości naszej kancelarii. Zawsze przedstawiamy realne warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.