Kancelaria Częstochowa

Nasza Kancelaria działa w Częstochowie i świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz innych podmiotów prawnych. Istniejemy od wielu lat , posiadamy odpowiednie doświadczenie.

Reprezentujemy Klienta przed sądami powszechnymi, organami ścigania i organami administracji publicznej. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z dużym zaangażowaniem. Cenimy sobie dobre relację z Klientem, zawsze stawiamy jego potrzeby na pierwszym miejscu. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia znakomitych prawników i adwokatów. Zajmujemy się:

Obsługą wyspecjalizowaną, która obejmuje:

– Opiekę zdrowotną – centra medyczne

– Doradztwo prawno- podatkowe

– Branżę budowlaną

-Gospodarkę odpadami

-Zarządzanie nieruchomościami

-Zakładanie i obsługa prawna spółek, KRS

Obsługą prawną firm, która obejmuje:

– Postępowanie przed sądem

– Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

– Zabezpieczenia/ odzyskiwanie należności

– Zamówienia publiczne

– Branżę rolniczą

Obsługą prawną osób fizycznych, która obejmuje:

– Prawo pracy

– Prawo rodzinne i opiekuńcze

– Prawo spadkowe

– Rozwód i seperacje

– Upadłość konsumencką.

Świadczymy również usługi prawne w zakresie:

– Doradztwa w obszarze prawa administracyjnego materialnego, a także reprezentowania Klientów w postępowaniu administracyjnym.

– Mediacji

– RODO


Radca prawny Częstochowa – to co nas wyróżnia to szeroka wiedza prawnicza, doświadczenie, poczucie misji, rzetelność i gotowość do ciężkiej pracy. Nieustannie rozwijamy się, podejmujemy nowe wyzwania mając na uwadze potrzeby Klienta. Przestrzegamy zasad etykiety zawodowej, a każdego Klienta traktujemy z wielkim szacunkiem. Informacje, które od niego uzyskujemy należycie chronimy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.